Norėdami suteikti Jums pačią geriausią naršymo kokybę, bei statistiniais ir rinkodaros tikslais mes naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus skaitykite slapukų naudojimas.

Užsakymo nesklandumai

Kaip galiu atšaukti savo užsakymą?

Užsakymas dar nėra išsiųstas?

Užsakymą galite atšaukti bet kuriuo metu kol jis dar nėra išsiųstas. Jeigu užsakymas jau buvo apmokėtas, atšaukus užsakymą Jūs pilnai atgausite visą sumokėtą sumą. Norėdami tai padaryti, tiesiog susisiekite su mumis Jums patogiu būdu.

Užsakymas jau buvo išsiųstas?

Jeigu užsakymas jau buvo išsiųstas, bet užsakytų prekių nebenorite - po siuntos gavimo tiesiog atlikite prekių grąžinimą. Spauskite čia norėdami sužinoti daugiau apie prekių grąžinimą.

Svarbu!

Jeigu išsiųsto užsakymo Jūs neatsiimsite ar jo atsisakysite, KYRA pasilieką teisę reikalauti pirkėjo padengti visus patirtus nuostolius, bei siuntimo ir siuntos grąžinimo išlaidas. Įtarūs, kad tai yra daroma piktybiškai, gali būti blokuojama paskyra ar prieiga prie tinklalapio. Išskirtiniais atvejais gali būti imtasi ir teisinių veiksmų.

Atnaujinta Spalio 21, 2021