KYRA
Išskirtiniai batai moterims
19,442 facebook sekėjų pasitiki mumis
Nemokamas pristatymas perkant už 50eur
Išsiunčiame tą pačią dieną
Nemokamas grąžinimas
Pristatymas

Kur mano siunta?

Numatoma pristatymo data

Užsakymo metu, renkantis pristatymo būdą, bei prie kiekvieno užsakymo Jūs galite matyti numatomą pristatymo datą. Kadangi ši data yra tik numatoma, todėl Jūsų užsakymas gali atvykti šiek tiek anksčiau ar vėliau. Norėdami sužinoti tikslią savo siuntos būsena pasinaudokite siuntos sekimo galimybe.

Kur rasti siuntos numerį?

Jūsų ir mūsų patogumui visos siuntos yra siunčiamos tik registruotu būdu, todėl kai užsakymą perduosime išsiuntimui, mes informuosime Jus SMS žinutę, bei el. laišku su unikaliu siuntos sekimo numeriu, kurio pagalba galėsite stebėti savo siuntos būseną.

Negavote siuntos numerio?

Jeigu negavote SMS žinutės su siuntos numeriu, būtinai patikrinkite ar nesate užblokave KYRA SMS žinučių savo mobiliajame telefone.

Jeigu negavote el. laiško, tuomet patikrinkite "spam" aplanką, arba įsitikinkite, kad Jūsų pašto dėžutė nėra perpildyta. Jeigu mūsų el. laišką rasite šiame aplanke, rekomenduojame jį perkelti arba pažymėti kaip ne "spam", kad sekanti kartą vėl neatsidurtu šiame aplankale.

Siuntos sekimas

Siuntos sekimas vyksta per Lietuvos pašto sistemą, įvedus siuntos numerį žemiau Jūs būsite nukreipti į jų paieškos sistemą kur galėsite pamatyti visus siuntos būklės atnaujinimus, bei kur šiuo metu randasi Jūsų siunta.

Svarbu!

Siuntos apdorojimas ir įvedimas į sistemą, Lietuvos pašto skirstimo centre, gali užtrūkti iki 24 valandų. Todėl per šį laikotarpį nuo siuntos išsiuntimo, siuntos numeris gali neveikti ir nebūti rastas paieškos sistemoje.

Siuntos būsena nesikeičia?

Kai tik siuntos yra perduotos išsiuntimui, tolimesnis jos kelias priklauso nuo Jūsų siunta administruojančios tarnybos, todėl nepasikeitus siuntos būsenai ilgą laiką, rekomenduojame susisiekti su jų klientų aptarnavimo skyriumi.

Atnaujinta Rugsėjo 7, 2021