Norėdami suteikti Jums pačią geriausią naršymo kokybę, bei statistiniais ir rinkodaros tikslais mes naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus skaitykite slapukų naudojimas.

Pristatymas

Kada atvyks mano užsakymas?

Užsakymų atkeliavimo greitis priklauso nuo Jūsų pasirinkto pristatymo būdo ir užsakymo laiko. Užsakymo metu, prie kiekvieno pristatymo būdo galite matyti numatomą pristatymo datą.

Pristatymas Lietuvoje

Įprastai užsakymai pristatomi per paštomatus ar kurjerius atkeliauja per 1 - 2 darbo dienas nuo siuntos išsiuntimo. Jeigu užsakymą atlikote darbo dieną iki 12:00 valandos, didelė tikimybė, kad užsakymas atkeliaus jau sekančia darbo dieną.

Lietuvos Paštu pristatymas užtrunka šiek tiek ilgiau apie 2 - 4 darbo dienas.

Pristatymas Užsienyje

Prekes į užsienį siunčiame paštu registruota pirmenybine pašto korespondencija. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų šalies.

Europoje pristatymas neturėtų užtrukti ilgiau negu 4 - 7 darbo dienas.

Į visas kitas šalis, neilgiau kaip 7 - 12 darbo dienas.

Būtina žinoti

Šventiniu laikotarpiu ar esant sudėtingoms orų sąlygoms, taip pat, dėl ypač padidėjusio siuntų kiekio tam tikrais metų laikotarpiais, pristatymas gali užtrūkti ir šiek tiek ilgiau. Mes stengiamės visada informuoti mūsų pirkėjus, jei šiuo metu užsakymų pristatymas gali vėluoti.

Atnaujinta Gegužės 8, 2021