Norėdami suteikti Jums pačią geriausią naršymo kokybę, bei statistiniais ir rinkodaros tikslais mes naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus skaitykite slapukų naudojimas.

Pristatymas

Ar galima prekes atsiimti patiems?

Deja, šiuo metu tokios galimybės nėra, visi užsakymai yra pristatomi tik Jūsų, užsakymo metu, pasirinktu būdu. Mūsų rekomenduojamas pristatymas per paštomatus yra ypatingai greitas ir operatyvus, kas užtikrina, kad prekės nereikės ilgai laukti ir ją gausite tikrai greitai, dažniausiai - jau kitą darbo dieną.

Tačiau mes suprantame, kad būna situacijų, kai prekės reikia būtent dabar, todėl Vilniuje yra galimybė atsiimti prekę, užsakytą iki 12:00 val., tą pačią darbo dieną LP Express paštomate - kad tai būtų įmanoma, užsakymo metu Jums reikia pasirinkti pristatymą į LP Express paštomatą adresu: Architektų g. 19 (Rimi Erfurtas). Jei tai padarysite, dažniausiai jau po 12:00 val. galėsite atsiimti siuntinuką su gautu PIN kodu iš paštomato ir mėgautis savo pirkiniu.

Atnaujinta Gegužės 8, 2021